Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

tel. 81 532 43 98

kom. 695 945 243

e-mail: kontakt@verus.lublin.pl

Kontakt

Udostępnij na facebook.com

Dyplomy pamiątkowe w etui

W naszej ofercie posiadamy dyplomy pamiątkowe dedykowane na różne okazje, zarówno oficjalne, biznesowe jak też prywatne. Wykonywane przez nas dyplomy okolicznościowewręczane dla upamiętnienia osiągnięć zawodowych, sportowych, udziału w konkursach czy dla strategicznych kontrahentów wyróżniają się ponadczasową elegancją i wyjątkową solidnością wykonania.

Budują zaufanie do ich posiadacza oraz kreują pozytywny wizerunek firmy lub osoby. Ich unikatowy wygląd sprawia, że będą ozdobą każdego pomieszczenia, w którym zajmą honorowe miejsce.

Dyplomy pamiątkowe standartowo umieszczamy na eleganckich podkładach MDF a na życzenie klienta na deskach z drewna dębowego. Podkłady posiadają z tyłu wyfrezowany kanalik umożliwiający zawieszenie dyplomu na ścianie. Polecamy dyplomy pamiątkowe dla emerytów, dyplomy pamiątkowe dla pracowników, dyplomy pamiątkowe na urodziny, podziękowania za współpracę, certyfikaty jakości i certyfikaty zarządzania.

Opcją dodatkową do każdej tabliczki pamiątkowej jest ekskluzywne etui w układzie poziomym lub pionowym. Do wyboru klientów posiadamy je w kolorze bordowym, granatowym lub zielonym.

Oferowane przez nas etui pochodzą od krajowego producenta i charakteryzują się o wiele wyższą jakością wykonania od stosowanych powszechnie wyrobów azjatyckich. Umieszczenie dyplomu pamiątkowego w etui umożliwia jego efektowne wyeksponowanie oraz podkreśla prestiż obdarowanego.

przejdź do galerii zdjęć »

Lista plików do pobrania