Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

tel. 81 532 43 98

kom. 695 945 243

e-mail: kontakt@verus.lublin.pl

Kontakt

Udostępnij na facebook.com

Tablice informacyjne

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy system identyfikacji wizualnej urzędów, instytucji, biur w ramach którego wykonujemy tablice informacyjne, tabliczki na drzwi, tablice kierunkowe oraz piktogramy.

Ze względu na różnorodność materiałów i urządzeń, którymi dysponujemy oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Tablice informacyjne nie tylko ułatwiają interesantom bezproblemowe poruszanie się po obiekcie, ale również pełnią istotną funkcję estetyczną. Zastosowanie w całym budynku jednolitych rozwiązań informacji wizualnej dostosowanej do charakteru pomieszczeń w sposób zdecydowany podnosi prestiż instytucji i wpływa na jej pozytywny wizerunek w oczach interesantów.

Tablice informacyjne wykonujemy z pleksi lub pcv w szerokiej gamie kolorystycznej z systemem szyn umożliwiających dowolną konfigurację informacji przez użytkownika we własnym zakresie. Wsuwki z tekstem mogą być zabezpieczone transparentną pleksi.

Tekst i grafikę  na tablicach informacyjnych do biur wycinamy z folii lub drukujemy solwentowo a następnie laminujemy. Całość umieszczamy w ramie z anodowanego aluminium z systemem mocowań do ściany.

Tablice informacyjne do urzędów pozwalają na dostosowanie ich wielkości, ilości i rozmieszczenia wsuwek oraz kolorystyki do gabarytów pomieszczeń oraz ich wystroju. Brak z góry określonych wymiarów modułów powoduje, że każda z wykonanych przez nas tablic informacyjnych posiada swój niepowtarzalny, indywidualny charakter uzgodniony wcześniej z jej przyszłym użytkownikiem.

 

przejdź do galerii zdjęć »