Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

tel. 81 532 43 98

kom. 695 945 243

e-mail: kontakt@verus.lublin.pl

Kontakt

Udostępnij na facebook.com

Grawerton

Do wykonania tabliczek pamiątkowych, informacynych, dyplomów, podziękowań, identyfikatorów oraz tabliczek znamionowych służy technologia - Grawerton, która umożliwia wykonanie pełnokolorowych wydruków na blasze metodą sublimacji.

Blacha aluminiowa o grubości 0,5 mm pokryta jest warstwą poliestru. W odpowiednio wysokiej temperaturze, za pomocą prasy termicznej dokonuje się na nią transferu z wydruku na specjalnym papierze.

Korzystając z technologii Grawerton na blachę możemy przenieść każdą nawet bardzo skomplikowaną grafikę – dowolny znak firmowy a nawet fotografię. W efekcie uzyskujemy produkt charakteryzujący się doskonałą rozdzielczością o bardzo intensywnych pełnych głębi kolorach i trwale nieusuwalny.

Niewątpliwą zaletą tej metody jest uzyskanie w krótkim czasie efektownego wyrobu nawet w jednym egzemplarzu a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie. W technologii Grawerton nie wykonuje się żadnych matryc w związku z czym przy większej serii każda tabliczka może być spersonalizowana i pozostaje to bez wpływu na jej cenę.

Należy podkreślić, że Grawerton jest metodą przyjazną dla środowiska zyskującą rzesze nowych użytkowników na całym świecie.