Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

tel. 81 532 43 98

kom. 695 945 243

e-mail: kontakt@verus.lublin.pl

Kontakt

Udostępnij na facebook.com

Grawerowanie na upominkach

Alternatywą w stosunku do grawerowania laserowego jest grawer metodą impaktową. Za pomocą urządzenia firmy Roland w posiadaniu którego jesteśmy można spersonalizować szereg gadżetów reklamowych w rastrach i wektorach. Dzięki doskonałej rozdzielczości, nawet do 1029 dpi możliwe jest naniesienie na przedmioty o polerowanej powierzchni fotografii przypominającej hologram 2D. Duża siła uderzenia głowicy zakończonej diamentem umożliwia grawer na przedmiotach wykonanych z bardzo twardych metali do 200 w skali Vickersa takich jak stal nierdzewna a nawet tytan.

Oferujemy stworzenie dla Państwa zindywidualizowanych prezentów na specjalne okazje. Banalne pierwotnie podarunki czy gadżety przekształcimy szybko i niedrogo w piękne pamiątki.

Wykonamy grawer na nożu, grawer na breloku, grawer na zapalniczce,  grawer na zegarku, grawer nieśmiertelniku. Na życzenie Klienta możemy wygrawerować tekst, logo lub zdjęcie na różnych przedmiotach. Mależy podkreślić, że grawer na zegarku, grawer na nożu czy grawer na zapalniczce wykonane tą metodą jest nie tylko estetyczny ale również bardzo trwały, przktycznie nieusuwalne. Nie należy mylić go ze znakowaniem laserem CO2, który jest jedynie nadrukiem ulegającym z czasem zatarciu.

Zapraszamy również do obejrzenia innych zrealizowanych przez nas prac.

przejdź do galerii zdjęć »