Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

tel. 81 532 43 98

kom. 695 945 243

e-mail: kontakt@verus.lublin.pl

Kontakt

Udostępnij na facebook.com

Tabliczki na drzwi

W ramach  wykonywanego prze nas kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej oprócz tablic informacyjnych oferujemy szerokie spektrum tabliczek na drzwi w różnych systemach mocowań oraz z różnorodnych materiałów. Wykonujemy tabliczki na drzwi do biur, tabliczki na drzwi z nazwiskiem, tabliczki na drzwi do urzędów, tabliczki na drzwi do szkół i przedszkoli.

Tabliczki na drzwi są uzupełnieniem tablic informacyjnych dostosowanych do nich pod względem użytych materiałów , zastosowanej kolorystyki i formy. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się tabliczki z profili aluminiowych z systemem zatrzaskowym OWZ pozwalające na  bezproblemową wymianę treści w miarę zaistniałych potrzeb. W tego typu tabliczkach na drzwi w sposób trwały instalujemy jedynie jej “główkę” w postaci logo firmy lub instytucji, nazwę działu lub stanowisko osób pracujących w danym pomieszczeniu. Nazwiska zatrudnionych osób można w każdej chwili w razie potrzeby wymienić. Całość zabezpieczona jest folią antyrefleksyjną z filtrem UV.

Wykonujemy również tabliczki na drzwi grawerowane laserem CO2 w szerokiej gamie kolorystycznej i bardzo zróżnicowanych kształtach. 

Alternatywą dla tabliczek grawerowanych są tabliczki wykonane w technologii Grawerton-sublimacji. Ich zaletą oprócz przystępnej ceny jest możliwość umieszczenia na nich pełnokolorowych nadruków i łatwość montażu za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. 

Kolejną metodą w której wykonujemy tabliczki na drzwi jest grawer ploterem CNC. Za ich podłoże służy mosiądz grawerski aluminium anodowane oraz inne metale kolorowe. Dzięki stosunkowo głębokiemu grawerowi tekst można wypełnić różnokolorowymi farbami akrylowymi lub chemoutwardzalnymi a następnie całość polakierować co zapewnia tym ekskluzywnym tabliczkom wieloletnie użytkowanie bez utraty walorów estetycznych.

przejdź do galerii zdjęć »