Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

tel. 81 532 43 98

kom. 695 945 243

e-mail: kontakt@verus.lublin.pl

Kontakt

Udostępnij na facebook.com

O firmie

Firma Verus Pracownia Reklamy powstała w 1992 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonuje na lubelskim rynku reklamy ciągle poszerzając zakres świadczonych usług.

Nie będziemy powtarzać banałów z licznych stron internetowych obrażających inteligencje naszych Klientów, że wykonywana przez nas praca jest naszą pasją i misją. Prywatnie posiadamy wiele pasji lecz nie jest to miejsce żeby o nich informować. Misję zaś pozostawiamy do realizacji związkom wyznaniowym oraz publicznej telewizji. Wykonywana przez nas działalność ma charakter pracy zarobkowej w związku z czym staramy wykonywać ją rzetelnie podchodząc do niej z zimnym profesjonalizmem. Jakość jej została przez ponad 20 lat zweryfikowana pozytywnie przez bezduszne prawa rynku. Przed laty zaczynaliśmy od niewielkiego obarczonego dużym ryzykiem przedsięwzięcia. Z biegiem czasu ucząc się, najczęściej na własnych błędach poszerzaliśmy zakres działalności stale podnosząc poziom świadczonych usług.

Powszechnie wiadomo, że dobra firma musi bez przerwy się rozwijać nie tylko aby sprostać konkurencji ale przede wszystkim po to by realizować stale rosnące wymagania klientów. W związku z tym stale poszerzamy park maszynowy, wprowadzamy nowe technologie.

Zdajemy sobie również sprawę jak istotne jest zadowolenie naszych klientów ze zrealizowanych  zleceń. Pragniemy aby mieli świadomość, że pracujemy z myślą o nich bowiem ich uznanie stanowi dla nas największą satysfakcję z wykonywanej pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie możecie się Państwo zapoznać z całością  szerokiej oferty obejmującej zarówno reklamę zewnętrzną (tablice reklamowe, szyldy, tablice informacyjne, banery, litery i znaki ze styroduru, kasetony podświetlane, potykacze), usługi grawerowania laserowego (dyplomy okolicznościowe, podziękowania, tabliczki pamiątkowe, gratulację, tabliczki na drzwi) jak również grawer na upominkach - gadżetach (zapalniczkach, brelokach, nieśmiertelnikach, wisiorkach, zegarkach) za pomocą urządzenia grawerującego za pomocą głowicy zakończonej diamentem. 

Wykonujemy pieczątki samotuszujące - polimerowe i grawerowane laserowo oraz pieczątki ekspresowe (pieczątki w 5 minut znane też jako pieczątki beztuszowe) metodą flesh stempel. Drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty. Realizujemy wszelkie zlecenia nietypowe.

Jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom zleceniodawców, stawiamy bowiem na solidność, estetykę, jakość oraz oryginalność świadczonych usług. Otwartość na niebanalne rozwiązania oraz współpraca z Klientem na każdym etapie pracy daje efekt w postaci reklamy na wysokim profesjonalnym poziomie.

Wykonujemy opracowania graficzne w pełnym zakresie na potrzeby każdego zlecenia. Tworzymy grafikę rastrową, wektorową i ich kombinacje. Realizujemy indywidualne projekty Klientów służąc zawsze pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Będąc na rynku od lat wykonaliśmy setki projektów dla wielu renomowanych firm co pozwoliło nam zdobyć olbrzymie doświadczenie.

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy pracownią reklamy a nie agencją w związku z czym całość oferowanych usług wykonujemy sami, co pozwala nam na prowadzenie korzystnej dla zleceniodawców polityki cenowej. Klienci lojalnościowi mogą liczyć ponad to na wiele korzyści ze współpracy z nami, w tym na wysokie rabaty. 

Stworzymy dla Państwa dowolne gotowe kreacje od zera. Dzięki czemu cały produkt od projektu do wykonania będzie tworzony w jednym miejscu. Skraca to czas pracy, obniża ryzyko błędów, przyśpiesza korekty. Znajomość różnorodnych technologii pozwala nam na zaproponowanie optymalnych rozwiązań. Profesjonalnie i twórczo przygotowany projekt jest gwarancją dobrego produktu końcowego a co za tym idzie zadowolenia klienta.

Dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych usług firma Verus Pracownia Reklamy jest w stanie zapewnić Klientom kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę w jednym miejscu. Chętnie podejmiemy się stworzenia całościowej identyfikacji wizualnej Państwa firmy. Tylko bowiem konsekwentnie stosowany zespół znaków, form i działań tworzy wizerunek przedsiębiorstwa. Gwarantujemy fachowe zaprojektowanie i wykonanie systemu identyfikacji, który będzie z pewnością efektywnym i ekonomicznym narzędziem marketingowym.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą również na stronie http://www.grawerowanie-lublin.pl/

Zapraszamy do polubienia nas na facebooku